Jesteśmy producentem uszczelnień do hydrauliki siłowej i pneumatyki. Szybkość, solidność i fachowa obsługa zagwarantowały nam mocną pozycję na rynku, a ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się ekspertem w dziedzinie uszczelnień technicznych.

Możemy zaproponować Państwu wykonanie uszczelnień technologią Seal-Jet, czyli obróbką skrawaniem lub Water-Jet, czyli cięciem strumieniem wody. Oferujemy też szeroką gamę uszczelnień takich jak o-ringi, simmeringi, quad-ringi, v-ringi, sznury uszczelniające.

Współpracujemy z renomowanymi firmami z branży uszczelnień technicznych, m.in. z SKF, Eriks, CFW, Trelleborg, Parker.

Zarówno uszczelnienia wykonywane technologią Seal-Jet, jak i Water-Jet mają różnorakie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu m.in. w przemyśle hutniczym, rafineryjnym, stoczniowym, motoryzacyjnym, górniczym, farmaceutycznym, spożywczym, elektro-ciepłowniczym.

WATER – JET

CIĘCIE STRUMIENIEM WODY

Water- Jet to technologia, dzięki której strumieniem wody niewiele grubszym od ludzkiego włosa i sprężonym do 4000 bar, można wykrawać płaskie detale z materiałów różnej grubości i twardości.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania, cały proces projektowania wykonywany jest w środowisku CAD. W porównaniu z tradycyjnymi metodami, technologia Water-Jet pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Przygotowanie projektu do produkcji trwa bowiem od kilku do kilkunastu minut i nie wymaga wykonania kosztownego oprzyrządowania.

Tą metodą można ciąć: prototypy, małe serie, uszczelki, logosy, materiały opakowaniowe, kształtki, wzory graficzne, próbki, modele itp. w najbardziej wymyślnych kształtach geometrycznych.

 

ZALETY TECHNOLOGII WATER - JET:

  • proces projektowania i wykonania nawet najbardziej skomplikowanych kształtów trwa nie tygodnie, a minuty
  • żadnych form, odlewów ani wykrojników
  • kompleksowe tworzenie projektu i duża dokładność wykonania
  • cała faza projektowania wykonywana w środowisku CAD
  • możliwość dostarczenia własnego projektu w formacie DXF lub DWG
  • możliwość cięcia materiałów miękkich i twardych, od gumy po stal

Wprowadzenie do technologii Water-Jet mediów ściernych, dało możliwość cięcia materiałów o dużej twardości, takich jak np. 20 mm tytan, bez żadnych zmian w strukturze molekularnej materiału.